Egon Sandvika ny samarbeidspartner

- Et samarbeid vi har stor tro på

Vi ønsker Egon Sandvika velkommen som klubbens nyeste samarbeidspartner. Den populære restaurantkjeden, som har holdt til i Sandvika siden 1997, vil bli en viktig brikke i a-lagets jaktpå  suksess fra 2026 - hvor alle kampmåltider før hjemmekamper fra 2026-sesongen vil bli inntatt hos Egon - en kort gåtur fra AJ Arena. 

Daglig leder hos Egon Sandvika, Hans Christian Rustad, ser frem til å huse sultne a-lagsspillere kommende sesong. 

- Vi gleder oss masse til dette samarbeidet, og bidra til at Bærum skal rykke opp, sier Rustad. 

Markedssjef I Bærum, Dag Vegel, er også positiv til det nye samarbeidet. 

- Som en del av klubbutvikling - vil varme måltider et par timer før kamp være med å på skape samhold og en god kultur rundt a-laget. Jeg har stor tro på at dette samarbeidet vil tilføre a-lagsgutta noe positivt i forkant av kamp, i tillegg til at vi også vil arrangere frokostmøter her for våre samarbeidspartnere, sier Vegel. 

Kickback til Bærum Sportsklubb

Et annet viktig element i avtalen er at alle som nyter et bedre måltid hos Egon Sandvika - fra i dag - kan gi kickback tilbake til Bærum SK. Det vil si at Egon gir 10% av regningen tilbake til klubben - så her er det bare å si at du støtter Bærum Sportsklubb når du spiser og koser deg hos Egon Sandvika. 
 

Testet varene: Bærum-keeper Nikolai Reinertsen nøt en god lunsj med Bærums markedsavdelingen denne uken
Testet varene: Bærum-keeper Nikolai Reinertsen nøt en god lunsj med Bærums markedsavdelingen denne uken