Bærum SK forsterker med angrepsspiller

- En spiller vi har fulgt i mange år

Nikolai Knezevic er ny mann inn dørene på AJ Arena. Den høyreiste angrepsspilleren kommer fra Ullern - hvor han har banket inn sytten mål på tjue kamper så langt i år. Nå byttes den hvite og røde drakten ut med helgult - og spissen er allerede klar til søndagens viktige oppgjør mot Junkeren. 

- Gøy å signere for en hardtsatsende klubb som Bærum - jeg gleder meg til å kunne bidra med mitt, sier Knezevic til baerumsk.no. 

Hvordan vil du beskrive deg selv som spiller? 

- Jeg er en kraftpakke som kan skape ting selv med både fart og styrke, sier nysigneringen - som nettopp har fullført første trening med a-laget. Der ble han tatt godt i mot. 

- En veldig fin og ambisiøs gjeng, og det var hyggelig å møte alle gutta, sier den tidligere Ullern-spissen som er spilleklar og motivert foran søndagens kamp mot Junkeren. 

- Jeg skal gjøre mitt for å bidra til at Bærum forblir i toppen!

Fungerende sportslig leder, Trond Nielsen, er strålende fornøyd med å ha forsterket Bærum SK offensivt. 

- Nikolai er en spennende spiss som vi har fulgt med på noen år. Han har virkelig levert varene i år, med sytten mål så langt, sier Nielsen til baerumsk.no. 

Velkommen til Bærum, Nikolai!