Styre og tillitsvalgte

Årsmøtet 2021 (26 mai 2021) valgte følgende styre for sportsklubben:

Leder:        Magne Myrmo                   magne.myrmo@nordea.com

Nestleder: Espen Vessang-Nielsen  vessang@hotmail.com

Styremedlem:  Christer Mitchell        christer@bedreogbedre.no

Styremedlem:  Rikard Wærø          rw@create.no

Styremedlem:  Kristine Dahl Myrberg       kristine_dm@hotmail.com 

Styremedlem:   Stian Kleppo        Stiank@mac.com 

Styremedlem:  Hedda Djupvik      hldjupvik@hotmail.com

Styremedlem:  Kai Vaag              kai@vaagzimmer.no

Sektetær:  Inger Breifossmo    inger@baerumsk.no

Øvrige tillitsvalgte Bærum Sportsklubb frem til 2023 er:

SPORTSLIG UTVALG 

Leder; Knut Nielsen, knutnielsen@yahoo.no – Overordnet sportslig ansvar for klubben.

Medlem:  Stian Kleppo

Medlem : Christian Skjeldrup
Medlem : Henning Hauger
KONTROLLKOMITE

Leder: Dag Aarnes, dag.aarnes@nho.no, 920 10 310

Medlem: Trond Øvergaard

MERKEKOMITE

Leder:  Dag Egil Strømme