U19 Rekrutt aktivitetsoversikt 2018

Foreløpig aktivitetsoversikt for Bærum Junior Rekrutt vår/sommer 2018 (Oppdateres fortløpende)

Treningstidene for Bærum junior rekrutt for vår/sommer vil variere fra uke til uke, prøver å få til treninger mandag, tirsdag og lørdag(søndag), følg med på info fra trener på FB gruppen Bærum JR Rekrutt.

Kampene i serien vil som regel spilles på torsdager kl.20.15.

Vi tar fri Pinse helgen 18-20 Mai, trening igjen mandag 2 pinsedag (21/5).

NB: For 2018 forventer vi at ingen booker ferie i høstferien da det er seriekamper og obligatoriske treninger.

Følg både Junior Elite og Rekrutt på denne Facebooksiden: Bærum SK Junior

Kampene på YouTube

Serie:

G19 1 divisjon, link til terminliste

05.04.2018 torsdag 20:15 Øvrevoll Hosle 1-5 Bærum 2 DNB Arena Hosle (kg) Gutter 19 år 1.div 03119101002
12.04.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 1-2 Grorud Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101012
19.04.2018 torsdag 20:15 Årvoll 2-0 Bærum 2 Årvoll kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101018
26.04.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 1-3 Ullern Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101025
03.05.2018 torsdag 20:15 Heming 4-0 Bærum 2 Heming kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101034
10.05.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 3-0 Oppsal 2 Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101038
24.05.2018 torsdag 20:15 Asker Bærum 2 Føyka kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101044
31.05.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Holmlia Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101051
03.06.2018 søndag 18:30 Ready Bærum 2 Gressbanen kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101060
07.06.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Nordstrand 2 Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101064
14.06.2018 torsdag 18:30 Skeid 2 Bærum 2 Nordre Åsen kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101076
21.06.2018 torsdag 20:15 Kolbotn Bærum 2 Sofiemyr kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101084
09.08.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Holmen Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101090
16.08.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Øvrevoll Hosle Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101093
23.08.2018 torsdag 20:15 Grorud Bærum 2 Grorud match kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101103
30.08.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Årvoll Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101109
06.09.2018 torsdag 20:15 Ullern Bærum 2 Ullern kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101116
13.09.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Heming Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101125
20.09.2018 torsdag 20:15 Oppsal 2 Bærum 2 Trasop kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101129
23.09.2018 søndag 18:30 Bærum 2 Asker Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101135
27.09.2018 torsdag 20:15 Holmlia Bærum 2 Lusetjern kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101142
04.10.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Ready Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101151
11.10.2018 torsdag 20:15 Nordstrand 2 Bærum 2 Hallager kunstgress Gutter 19 år 1.div 03119101155
14.10.2018 søndag 18:30 Bærum 2 Skeid 2 Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101167
18.10.2018 torsdag 20:15 Bærum 2 Kolbotn Sandvika stadion Gutter 19 år 1.div 03119101175
25.10.2018 torsdag 20:15 Holmen Bærum 2 Holmen Arena Gutter 19 år 1.div 03119101181

Bærum junior rekrutt deltar også i Obos Cup

22.03.2018 torsdag 19:30 Lommedalen 1 – 7 Bærum Sandvika stadion 03119905008
27.05.2018 søndag 16:30 Bærum Vålerenga Sandvika stadion 03119905010

Vestre Aker har trukket laget.

søndag 00:00 Vestre Aker Bærum 03119905002

Dugnader:

– Kalvøya Cup 26-27 mai og 2-3 juni

– 14 oktober Engelsk Liga

– En uke med kveldsvakt i kiosken på Kadettangen. (Uke 33, 13-19. August)

– Lotteri

Treningskamper som er filmet:

Bærum U19 Rekrutt – ØHIL JR 1 på Kadda Lørdag 27 Januar. Kampen på YouTube

Asker G19 – Bærum G19 Elite + Rekrutt – Superlørdag på Føyka Lørdag 3 Februar. Kampen på YouTube

Skeid G18 – Bærum U19 Rekrutt på Nordre Åsen Søndag 4 Mars. Kampen på YouTube

Bærum U19 Rekrutt – Heming G19 på Kadda Søndag 11 Mars. Kampen på YouTube

OBOS CUP Lommedalen G19 – Bærum U19 Rekrutt  på Kadda Torsdag 22 Mars.  Kampen på YouTube