Styre og tillitsvalgte

Årsmøtet 2020 (10 juni 2020) valgte følgende styre for sportsklubben:

Leder: Carl Christian Wishman, wishman@storlokken.no

Nestleder: Espen Vessang-Nielsen  vessang@hotmail.com

Styremedlem: Rikard Wærø         rik@waero.no

Styremedlem:  Lars I. Slemdal      larsi92@hotmail.com

Styremedlem: Knut Nielsen, knutnielsen@yahoo.no

Sektetær:  Inger Breifossmo    inger@baerumsk.no

Øvrige tillitsvalgte Bærum Sportsklubb 2020:

SPORTSLIG UTVALG 

Leder; Knut Nielsen, knutnielsen@yahoo.no – Overordnet sportslig ansvar for klubben.

Medlem: Stian Kleppo – Ansvarlig for gutter 13-16

Medlem: Sigmund Gaaren – Ansvarlig for J19 og A-lag kvinner: sigmund.gaaren@hotmail.com

KONTROLLKOMITE: 

Leder: Dag Aarnes, dag.aarnes@nho.no, 920 10 310

Medlem: Trond Øvergaard

MERKEKOMITE

Leder: Tor Berntsen, tb@kredinor.no, 905 34 636

VALGKOMITE