Aktivitetskalender 2018

KLUBBENS AKTIVITETSKALENDER 2018/2019

Sportsklubben håper at alle klubbens medlemmer og øvrige fotballinteresserte setter av tid til å delta og bidra på klubbens arrangementer. Vi holder Aktivitetskalenderen løpende oppdatert.

2018

JANUAR:

17. Januar: FIKS kurs for lagledere i ungdoms og voksen fotball arrangeres på Ekeberg.

FEBRUAR:

3. Februar: Superlørdag på Føyka Stadion; Asker-Bærum SK (G13, G14, G15, G16, G19 og A-lag)

10. Februar kl. 11.00-12.15: Barnehage Fotball for barn født 2012-2013.

MARS:

7. Mars; Årsmøte kl. 19.00

17. Mars; kl. 11.00-12.15: Barnehage Fotball for barn født 2012-2013. Arrangementet er gratis

APRIL:

10. April kl. 20.15: Bærum SK – Skeid ; KVINNER 3.DIV START

14. April kl. 14.30: Barnehage Fotball for 2012-2013 årgangen. Arrangementet er gratis

14 April kl. 16.00: Bærum SK – Moss ; POSTNORD LIGAEN SERIE START (Dugnad G2007, Paul Skoglund).

18. April kl. 18.00: NM 1.runde; Bærum SK – Drøbak Frogn https://www.facebook.com/events/581927255514512/

28. April; kl. 14.30-15.45: Barnehage Fotball for barn født 2012-2013. Arrangementet er gratis

28. April; TRENERFORUM kl. 14.30 (Obligatorisk for klubbens trenere).

28. April kl. 16.00; KRONEKAMPEN; Bærum SK – Fredrikstad (Dugnad G2004, Lilly Arvesen)

MAI:

13. Mai: Bærum SK – Mjølner (Dugnad G2007, Ingjerd Angermo)

24. Mai – 3. Juni: LAGER SALG I BOBLA

26.Mai: Bærum SK – Hønefoss BK (Dugnad G2005, Ivar Follestad)

26-27 Mai: Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2018 – 3er og 5er fotball

JUNI:

2-3 Juni: Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2018 – 7er fotball

11. Juni: Bærum SK – Odd 2 (Dugnad G2006, Chris Adrian Ruigkrok)

23. Juni: Bærum SK – Fram (Dugnad G2006 Blh, Ida Ulvmoen)

25-29: Juni: TINE Fotballskole

30. Juni: Bærum SK – Asker (Dugnad G2008, Lars Lindal)

JULI:

3-4 Juli: Kadetten Music Festival

AUGUST:

10-12 August: Sandar Cupen – FELLES KLUBBTILLTAK 

11. August: Bærum SK – Elverum (Dugnad G2009, Espen Vessang-Nielsen)

13-17 August: TINE Fotballskole

25. August: Bærum SK – Nybergsund/TIL (Dugnad G2009, Christian Scheldrup)

SEPTEMBER:

9. September: Bærum SK – Stabæk (Dugnad G2006 Høvik, Staale Myhrstad)

22. September: Bærum SK – Grorud (Dugnad G2010, Hauk Landsverk)

23 September: Kredinor Høstcup 2018 (5 v 5)

20 – 30 September: LAGER SALG I BOBLA

OKTOBER:

1-5 Oktober: Coerver Champions Academy (Fotballskole)

6. Oktober: Oppstart ungdomsfotball for 2006 årgangen

7. Oktober: Bærum SK – Alta (Dugnad G2009, Nicolay Fjeld Halvorsen)

14 Oktober: Engelsk Liga

27. Oktober: Bærum SK – Raufoss (Dugnad G2008, Bengt Petter Longva)

NOVEMBER:

OBLIGATORISK TRENERFORUM FOR ALLE

November Cup;

DESEMBER:

10 Des.- 6 Jan: Bane stengt

8-23 desember; LAGERSALG I BOBLA 

13 eller 14 Des: JULEBORD

2019

JANUAR: