Aktivitetskalender 2017

AKTIVITETSKALENDER 2017

Sportsklubben håper at alle klubbens medlemmer og øvrige fotballinteresserte setter av tid til å delta og bidra på klubbens arrangementer. Vi holder Aktivitetskalenderen løpende oppdatert.

Vinter treningstider: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pYDtm6rC674ROELKkfuhxn8dqjCWiM_SwheV4OgD22c/edit#gid=103412757

Skoletidsplan 2016/2017: Skoletidsplan 2016/2017

2017

28.jan «Superlørdag» mot Stabæk: G13, 14, 15, 16 & A-lag

4.feb «Superlørdag» mot Asker: G13, 14, 15, 16, U19 Rekrutt & A-lag

11.feb «Superlørdag» mot Lyn: G13, 14, 15, 16, U19 Elite & A-lag

18.feb Kamp mot Odd: G11,12,13,14,15,16 & Jr-lag

20-22: Bærum SK Fotballskole

4. mars «Superlørdag» mot Hønefoss: G13, 14, 15, 16, U19 Rekrutt & A-lag

7. mars Årsmøte

19.mars: Bærum SK A – Skeid kl. 14.00

17.april Seriestart: A-lag Postnordligaen 2017, KFUM – Bærum

18.april Seriestart: A-lag damer 3.div, Høybråten Stovner – Bærum

22. april: Postnorligaen 2017; Bærum SK – Alta

10-11.juni: Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2017

17-18.juni: Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2017

26.juni-30.juni: Bærum SK Fotballskole

27.juli-1.aug: Alle lag i klubben i alderen reiser til Dana Cup.

14-18.august: Bærum SK Fotballskole

23-24. sep: Bærum Høstcup, 5v5

2-6.oktober: Bærum SK Fotballskole

15.okt: Engelsk Liga

27-29. okt: Kredinor Invitational Cup J2002

10-12. nov: Kredinor Invitational Cup G2003

10 des.-8 jan: Bane stengt

Dato Tid Lag Typ av kamp Kamp Bane
14.01.2017 12.00-14.00 U19 Elite Treningskamp Bærum-Nordstrand 11er bane
14.01.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp 11er bane
14.01.2017 16.00-18.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
14.01.2017 18.00-20.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
14.01.2017 20.00-22.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
15.01.2017 08.30-10.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
15.01.2017 10.30-12.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
15.01.2017 12.30-14.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
15.01.2017 14.30-16.00 J2001 Treningskamp 11er bane
21.01.2017 13.00-14.30 J2002 Treningskamp 11er
21.01.2017 14.30-16.30 G2002.2 Treningskamp 11er bane
21.01.2017 16.30-18.30 U19 Elite Treningskamp Bærum – Hallingdal A 11er bane
21.01.2017 18.30-20.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
21.01.2017 20.30-22.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
22.01.2017 08.00-10.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
22.01.2017 10.00-12.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
22.01.2017 12.00-14.00 G2003.2 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
22.01.2017 14.00-16.00 G17 Treningskamp Bærum – 11er bane
22.01.2017 20.30-22.30 U19 Rekrutt Treningskamp Bærum – Ready 11er bane
28.01.2017 HELA DAGEN Herr/Gutt.13-A SUPERLØRDAG Bærum – Stabæk 11er og 7er
29.01.2017 09.00-11.00 G2004 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
29.01.2017 11.00-13.00 G2003 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
29.01.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp 11er
04.02.2017 HELA DAGEN Herr/Gutt.13-A SUPERLØRDAG Bærum – Asker 11er og 7er
05.02.2017 10.00-12.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
05.02.2017 12.00-14.00 J15 Treningskamp 11er bane
05.02.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp 11er bane
05.02.2017 20.30-22.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
11.02.2017 HELA DAGEN Herr/Gutt.13-A SUPERLØRDAG Bærum – Lyn 11er og 7er
12.02.2017 10.00-12.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
12.02.2017 12.00-14.00 J2002 Treningskamp Bærum – Dramnen 11er
12.02.2017 14.00-16.00 U19 Rekrutt Treningskamp Bærum – Lyn 11er
12.02.2017 20.30-22.30 Damelag Treningskamp Bærum – ? 11er
18.02.2017 12.00-14.00 U19 E/R Treningskamp U19 Elite – U19 Rekrutt 11er
18.02.2017 14.00-16.00 G02.1 Treningskamp G02 – ? 11er
18.02.2017 16.00-18.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.02.2017 18.00-20.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.02.2017 20.00-22.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
19.02.2017 08.30-10.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
19.02.2017 10.00-12.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
19.02.2017 12.00-14.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
19.02.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp 11er bane
19.02.2017 20.30-22.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
04.03.2017 HELA DAGEN Herr/Gutt.13-A SUPERLØRDAG Bærum – Hønefoss 11er og 7er
05.03.2017 08.30-10.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
05.03.2017 10.00-12.00 G2003 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
05.03.2017 12.00-14.00 G2004 Treningskamp Bærum – 11er bane
05.03..2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
11.03.2017 12.00-14.00 G2003.1 Treningskamp Bærum – 11er bane
11.03.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp Bærum – Karlstad 11er bane
11.03.2017 16.00-18.00 G2003.2 Treningskamp Bærum – ? 11er bane
11.03.2017 18.00-20.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
11.03.2017 20.00-22.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
12.03.2017 08.30-10.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
12.03.2017 10.00-12.00 G2002.2 Treningskamp Bærum – Karlstad 11er bane
12.03.2017 12.00-14.00 U19 Rekrut Treningskamp Bærum 11er bane
12.03.2017 14.00-16.00 U19 Elite Treningskamp Bærum – Lillestrøm 11er bane
12.03.2017 16.00-17.30 G2001.1 Treningskamp Bærum – Ready Jr2 11er bane
12.03.2017 20.30-22.30 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.03.2017 12.00-14.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.03.2017 14.00-16.00 G2002.2 Treningskamp 11er bane
18.03.2017 16.00-18.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.03.2017 18.00-20.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
18.03.2017 20.00-22.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
19.03.2017 11.30-13.30 U19 Elite Treningskamp Bærum – Fortuna Oslo 11er bane
19.03.2017 13.30-16.00 A-lag Treningskamp Bærum – Skeid 11er bane
19.03.2017 20.30-22.30 Damelag Treningskamp Bærum – ? 11er bane
25.03.2017 12.00-14.00 U19 Elite Treningskamp Bærum – Lommedalen A 11er bane
25.03.2017 14.00-16.00 A-lag Treningskamp Bærum – Vålerenga 2 11er bane
25.03.2017 16.00-18.00 G2002.2 Treningskamp 11er bane
25.03.2017 18.00-20.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
25.03.2017 20.00-22.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
26.03.2017 08.30-10.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
26.03.2017 10.00-12.00 G2003.1 Treningskamp Bærum – 11er bane
26.03.2017 12.00-14.00 U19 Elite Treningskamp Bærum – Lommedalen 11er bane
26.03.2017 14.00-16.00 TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG TILGJENGELIG
26.03.2017 20.30-22.30 Damelag Treningskamp Bærum – ? 11er bane
01.04.2017 16.00-18.00 SERIE PREMIERE 4.DIV herrer Bærum 2 – Oppsal 2 11er bane
02.04.2017 09.00-16.00 G05 Vinterliga Vinterliga Bærum 11er bane og 7er bane
02.04.2017 20.30-22.30 Damelag Treningskamp Bærum- ? 11er bane
04.04.2017 20.15-22.00 SERIE PREMIERE 3.DIV kvinner Bærum – Oppsal 11er bane
20.04.2017 SERIE PREMIERE Jr Interkrets A Bærum – HamKam 11er bane
22.04.2017 SERIEPREMIERE 2.DIV HERRER Bærum – Alta 11er bane
10.06.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KALVØYA CUP Kalvøya
11.06.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KALVØYA CUP Kalvøya
17.06.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KALVØYA CUP Kalvøya
18.06.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KALVØYA CUP Kalvøya
26.06.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
27.06.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
28.06.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
29.06.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
30.06.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
14.08.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
15.08.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
16.08.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
17.08.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
18.08.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
28.08.2017 11.00-16.00 SANDVIKA BYFEST
23.09.2017 08.00-15.00 KLUBB CUP Bærum Høstcup 2017 11er, 7er og hall
24.09.2017 08.00-15.00 KLUBB CUP Bærum Høstcup 2017 11er, 7er og hall
01.10.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
02.10.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
03.10.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
04.10.2017 08.30-16.00 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
05.10.2017 08.30-16.01 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
06.10.2017 08.30-16.02 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
07.10.2017 08.30-16.02 KLUBB FOTBALLSKOLE 11er, 7er og hall
15.10.2017 HELA DAGEN KLUBB KLUBB DAG ENGELSK LIGA 2017 11er, 7er og hall
10.11.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KREDINOR INVITATIONAL G03 11er, 7er og hall
11.11.2017 HELA DAGEN KLUBB CUP KREDINOR INVITATIONAL G03 11er, 7er og hall
12.11.2017 HelA DAGEN KLUBB CUP KREDINOR INVITATIONAL G03 11er, 7er og hall