Vi er nå vel hjemme igjen, og de fleste har kommet seg etter jetlag og andre uvaner!
Oppsummert så vil jeg si at dette er blant det beste jeg har gjort og organisert! Er vel ingen hemmelighet at jeg mener at et fotballag har mulighet å være så mye mer enn bare fotballag. Det fikk vi sannelig vist her.

Gutta møtte en bygdeorginal (Vermin Supreme)
Dette er også noe som flere medier har snappet opp, og en samling av artikler kan leses og høres her:
http://www.vg.no/nyheter/utenriks/usas-presidentvalg-2016/norske-fotballspillere-hjelper-hillary/a/23611504/
P4s Radioforokost, fotballag og Trump
http://www.ostlendingen.no/politikk/sport/nyheter/massimo-er-i-usa-for-a-hjelpe-hillary-clinton/s/5-69-200607
Vi fikk sett samtlige av kandidatene, minus Carly Fiorina. Enda bedre er at vi snakket med Jeb Bush (veldig hyggelig), Chris Christie og Lindsey Graham (senator fra South Carolina).

En kjapp prat med president Bill Clinton
Det har vært noen fine uker, og det beste er at vi i Bærum SK er invitert tilbake fra en rekke folk i New Hampshire til høsten»
Det er vel unødvendig å si at dette jobbes det alt med for å få til!

Guvenør Jeb Bush viste seg å være en veldig hyggelig mann!