Bærum SK satsingslag åpner for prøvespill

Bærum SK G13-G19 og J13-J19 åpner for prøvespill i perioden 16.oktober-8.desember.

Ønsker du være en del av ett miljø der treningsivrige fotballspillere trener og spiller kamper sammen?

Bærum SK ønsker å gi spillere impulser til videre satsing mot en fremtidig fotball karriere, og det handler om å ta steg for steg! Disiplin, vinnervilje, innsats og stor grad av lærevillighet. Å innarbeide de rette personlige holdninger og innstillinger på og utenfor banen, er en forutsetning for og lykkes. For å utvikle de kvaliteter, som senere kan gi deg muligheten på et høyt nivå.

Retningsregler for prøvespill:

  • Med prøvespill menes at spillere fra andre klubber trener med oss en periode. Deltakelse i treningskamper kan være aktuelt.
  • For å prøvespille i Bærum SK kreves det skriftlig tillatelse fra nåværende klubb.
  • Deretter skal prøvespill være avtalt med oss på forhånd før man kommer på trening.
  • Ta kontakt med trener på din første trening for å avtale innledende samtale.
  • Prøvespill varer i utgangspunktet i 2 uker men trener eller sportslig leder kan avslutte prøvespillet tidligere eller forlenge tiden.

Det tas en helhetsvurdering etter endt prøvespillsperiode på hvorvidt spilleren kan starte i klubben eller ikke.

Kontakt:

A-lag: Henrik Dahl, henrik@baerumsk.no

G19: Trond Nielsen, trond@baerumsk.no

G16: Trond Andersen, trond.andersen@ntg.no

G15: Sebastian Troupe, s_troupe@hotmail.com

G14: Thomas Kaspersen, thomas.kaspersen@scandinavianphoto.no

G13: Stian Kleppo, stian.kleppo@mtgsport.no

A-lag damer: Tommy Westli, tommy@westlieinvest.no

J19: Tommy Westli, tommy@westlieinvest.no

J16: Ole Terje Søbye, Ole.Terje.Sobye@culina.no

J15/14: Bjarte Walaker, bwalak@yahoo.com

J13: Thomas Jacobsen, http://thomas.jacobsen@outlook.com